نوع خبر 
 
 
در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: رئیس، کارکنان و دانشجویان واحد کرمان با حضور در راهپیمایی 22بهمن، با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، روز 22 بهمن و در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همدوش و همصدا با ملت ایران در راهپیمایی حضور یافته و ضمن تجدید میثاق با آرمان های بنیان گذار انقلاب و شهدا، عزت و عظمت کشورشان را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش اداره روابط عمومی واحد کرمان، خانواده فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان همراه و همدوش با مردم سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردندو با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از جنایات مستکبران عالم اعلام کردند و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

دکتر بابک آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: استادان، کارمندان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان‌های امام راحل (ره) تجدید میثاق و با رهبر معظم انقلاب بیعتی دوباره کردند.

آل طه گفت: ملت بزرگ ایران با توکل به خداوند متعال در عرصه‌های مختلف علم و دانش رو به سوی آینده‌ای روشن دارد و با وجود دسیسه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از سوی دشمنان، همچنان با عزت و استقلال هر چه بیشتر و با همان روحیه استکبارستیزی خود مقابل تمامی قدرت‌های جهانی، اهداف انقلابی خود را عملی نموده و امیدی دوباره به مسلمانان و مستضعفان جهان بخشیده است که به فضل خدا آثار آن دراقصی نقاط جهان متجلی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این روزها که یادآور رشادت و دلیرمردی های همه انقلابیون و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است چه زیباست که یاد کنیم از آن بزرگمرد سیاست و اندیشمند معاصر و یار همیشگی امام و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که تا ابد در ذهن مردم قدرشناس ایران عزیز ماندگار خواهد ماند.

شنبه 23 بهمن 1395  12:50

آخرين تاريخ بازديد : شنبه 23 تير 1397  23:31:24
تعداد بازديد از اين خبر : 2033
کدخبر : 1490
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر
نشانی:کرمان کیلومتر اول جاده جوپار-دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان
کد پستی دانشگاه: ۷۶۳۵۱۳۱۱۶۷
تلفن دانشگاه : ۵۰−۳۳۲۱۰۰۴۳−۰۳۴
نمابردانشگاه: ۳۳۲۱۰۰۵۱−۰۳۴
انتخاب وب سایت :