نوع خبر 
 
 
یاسر هاشمی: خواست مردم تداوم راه و تفکر آیت‌الله هاشمی است- 12 بهمن شیرین‌ترین روز برای پدرم بود

یاسر هاشمی با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم‌‌های پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، این حضور را نشان‌دهنده خواست مردم برای تداوم راه و تفکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دانست و گفت: انشاءالله با همت مردم، راه ایشان ادامه پیدا کند.

یاسر هاشمی رفسنجانی فرزند رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا گفت: امسال 12 بهمن نخستین 12 بهمنی است که متأسفانه در فقدان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار می‌شود و این فقدان، حسرتی را برای ما ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه «12 بهمن شیرین‌ترین روز برای پدرم بود»، افزود: به‌هرحال شاید برای ایشان در تاریخ انقلاب اسلامی، پس از سه سال زندان در دوران شاهنشاهی و آزادی قبل از ورود حضرت امام خمینی(ره)، این روز جزو شیرین‌ترین روزهای به‌یادماندنی بود؛ همچنین برای ملت ایران نیز چنین است و من فکر می‌کنم پاسداشت این روز، جزو ملزومات تاریخ انقلاب اسلامی است.

یاسر هاشمی در پایان گفت: به نظر من حضور پرشور مردم آن هم با عشق و با تمایل قلبی خودشان در کلیه مراسم تشییع و تدفین و همچنین در مراسم بزرگداشتی که برای حضرت آیت‌الله هاشمی برگزار شد، نشان‌دهنده این است که خواست مردم تداوم راه و تفکر ایشان است. انشاءالله با همت مردم راه ایشان ادامه پیدا کند.

 

پنجشنبه 14 بهمن 1395  14:15

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 28 خرداد 1397  0:19:42
تعداد بازديد از اين خبر : 561
کدخبر : 1469
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر
نشانی:کرمان کیلومتر اول جاده جوپار-دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان
کد پستی دانشگاه: ۷۶۳۵۱۳۱۱۶۷
تلفن دانشگاه : ۵۰−۳۳۲۱۰۰۴۳−۰۳۴
نمابردانشگاه: ۳۳۲۱۰۰۵۱−۰۳۴
انتخاب وب سایت :